PORADÍME /Víme co vše každá svatba potřebuje, nestane se, že by něco chybělo. / 

POMŮŽEME /To co chcete Vám zajistíme a dodáme až domů/

VY UŠETŘÍTE /Snížíme náklady na minimum díky slevám od našich dodavatelů, tedy ušetříte./

 

1. konzultace u agentury Koordinátorky je ZDARMA, zjistíte jaké výhody a pomoc Vám můžeme nabídnout

rezervace schůzky a dotazy na  info@dagmarlevstek.cz  nebo na čísle 725 946 010

 

Orientační ceník svatební koordinace

 

Váš nejkrásnějšího den v životě!

Svatba na klíč od prstýnků a květin až po svatební dort a faráře.

 

Koordinátorky Vám pomůžou a navrhnou vhodné místo ať už preferujete hrad, zámek, reastauraci nebo nějaké netradiční místo.

Naši  stylisti a vizážistky  vám poradí, jak vhodně a v daném stylu sladit svatební šaty, poradí kde si nakoupit nebo pronajmout a to nejen pro něvěstu, ale i ženicha, družičky a celou rodinu.Anebo si v našém salónu necháte zhotovit model přímo  na míru


Koordinátorky zajistí nejen kytici pro nevěstu a družičky, ale také i  kompletní květinovou výzdobu vaší svatební tabule, interiéru i exteriéru, a to vše ve stylu, který si pro váš velký den zvolíte.

Řekněte nám co vám chutná a my vám sestavíme to nejlepší svatební menu přímo na míru.Naše koordinátorky  vám poradí, co by na svatební tabuli nemělo chybět. Uspokojíme chuťové buňky vás i vašich svatebních hostů. Vaše svatba se tak pro všehny zúčastněné stane i gastronomickým zážitkem.


K tanci i poslechu vám  nabídnou koordinátorky  hudbu ve vašem stylu. Samozřejmostí je zajištění technického zázemí, jako je ozvučení a osvětlení.

Ať už si budete přát přijet na svou svatbu limuzínou nebo historickým vozem, Koordinátorky vám nabídnou  celou škálu možností, včetně koňského spřežení.

Pro svatební líčení platí stejné pravidlo jako pro svatební účesy. Ať už je vaše svatební líčení jakkoli nezvyklé, určitě bude svatební líčení významnější, než jste zvyklá, musíte se po určité chvíli vnímat jako krásná. Pro vizážistky je svatební líčení (svatební make-up) krásná disciplína, ale není to rozhodně snadné. Svatební líčení musí být opravdu precizní záležitost, protože musí vydržet celý den a vypadat dobře zblízka i na fotografii. Svatební líčení musí být tedy lehké, ale stabilní a dostatečně krycí.

Svatební účesy by měly představovat přirozenou dokonalost. Svatební účesy jsou často přirovnávány k vrcholům kadeřnického umění. Snoubí se v něm životní styl nevěsty, styl svatby i invence kadeřnického mistra. Díky dnešním profesionálním přípravkům vznikají svatební účesy, které jsou nejen krásné, ale i pohodlné a přirozené na pohled. Právě takový by měl svatební účes být.

Dokonalá manikúra a pedikůra Vám dodá pocit skutečné významnosti tohoto DNE.

 

Váš  svatební den vám zdokumentuje náš fotograf a kameraman. Jen tak budete mít jistotu, kvality a jistoty, že nepříjdete o jediný okamžik z tak speciálního dne jakým je váš svatební den.


Ujistěte se, že obržíte svatební dary, které chcete! Dovolte, aby pro vás Koordinátorky  vytvořily online seznam svatebních darů. Vaší jedinou starostí bude sdělit vašim blízkým kde váš osobní seznam svatebních darů najdou.

Ve svatební den Koordinátorky dohlíží na chod a dodavatele, zajistí dovoz všeho, jako dortu, květin,...

Na svatbě informují hosty a na závěr rozdávají výslužky.

 

Svatební cesta a wellness

 

... po krásném, ale náročném svatebním dni si dopřejte svatební cestu s wellness programem. Pomůžeme Vám vybrat opravdu příjemné a krásné místo buď v České republice nebo i v zemích zahraničních či exotických.